Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 18.09.2010, 21:25
Dokładnie. Niektórym się zaczyna w dupkach palić, bo nie wygrywamy meczu za meczem. Niedługo będzie, że trener się nie nadaje, robi złe zmiany i tym podobne brednie.
..
Odpowiedz cytując