Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#834
Stary 18.09.2010, 20:55
Oglądam Lige+ i redaktor realizujący skrót z meczu Wisła Korona niejaki Laboga mówi coś w stylu "Wisła przystapiła do meczu z Koroną w składzie identycznymjak w kompromitującym meczu w Białymstoku". Kompromitującym, rozumiecie ? Gość poprostu z choinki się urwał albo poprostu meczu nie widział. Powinien sobie dodać przed nazwiskiem literę "O".
Odpowiedz cytując