|
Oglądam Lige+ i redaktor realizujący skrót z meczu Wisła Korona niejaki Laboga mówi coś w stylu "Wisła przystapiła do meczu z Koroną w składzie identycznymjak w kompromitującym meczu w Białymstoku". Kompromitującym, rozumiecie ? Gość poprostu z choinki się urwał albo poprostu meczu nie widział. Powinien sobie dodać przed nazwiskiem literę "O".
|