http://www.weszlo.com/news/5588
Zobacz nową Legię. Dopóki jeszcze nie spadła z ligi!
można nie lubic gości z weszło , ale trafiają w sedno jak mało kto
nie ma co porównywac Wisły do Legii , bo Legia wygrywała swoje mecze będąc drużyną słabszą ( obiektywanie ) , a przegrywała je ... będąc równiez drużyną słabszą . Wisła tylko w meczu Ruchem była słabsza od przeciwnika . Najlepsze jest to , że w porównaniu z poprzednim sezonem odszedł z Legii tylko Mucha . Widać ile znaczył dla tej drużyny . Mozna zwalać na problemy ze zgraniem drużyny , ale takie problemy ma większosć druzyn ekstraklasy , gdzie pół składu tworzą nowi zawodnicy .. Wisła , Bełchatów , Polonia W i pare innych ..