...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Sektor E23 prawie sama góra. Wejście koszmar ponad 40 minut stania i wszedłem prawie na "Jak długo na Wawelu".
|
Też byłam na sektorze E23. Na Reymonta dotarłam o 19:35. W kolejce przede mną stało może 10 osób. Dostałam się na trybunę w 5-10 minut. Ogólnie bardzo szybko i sprawnie, nie wiem skąd mieliście takie problemy z wejściem.