Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3035
Stary 18.09.2010, 19:41
RAF napisał(a):Wyświetl post
To ze poziom zawodostwa pilkarskiego w Polsce jest na poziomie minusowym wiedzialem od dawna. Ale poczucie przyzwoitosci i szacunek nakazuje zeby po czwartym przegranym meczu w OE (na szesc meczow) przynajmniej udawac ze odczuwa sie sportowa zlosc i wscieklosc. Jak pokazywali pilkarzy Legii po meczu to zachowywali sie tak jakby zakonczyli 30 kolejke i zdobyli MP. Smiechy, usmiechy, wymienianie sie koszulkami, przybijanie "piatek" z Zaglebiem. Parafrazujac mogli chociaz poudawac ze im zalezy. To co mowil Petrescu sprawdzilo sie w 100%. Zero szacunku do zawodu i kibica. Ja gdybym kasowal tyle tys. na miesiac i zdobyl 6 pktow na 18 mozliwych to siedzialbym na murawie, ukryl twarz w rekach i chcial zapasc sie pod ziemie. To niestety dotyczy wiekszosc grajkow z OE.
Petrescu mówił o mentalności Polaków w naszej lidze (jeśli dobrze pamiętam) a w Legii większość to obcokrajowcy grali w dzisiejszym meczu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując