Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15467
Stary 18.09.2010, 18:53
Widok na stadionie jest fenomenalny. Z piętra z 3 rzędu coś wspaniałego. To co widać w tv przy tym wysiada.

Wejście na stadion było masakrą. Na E25 mega kolejka. Stania było tak na 30 min. Przyszedłem ok 19:20 i gdyby nie otwarte drzwi byłbym tak ok 19:55. Tak to zobaczyłem jak wnoszą flagi.

Może murawa mogła by być max 5 metrów bliżej ale sądzę że wygoda oglądania by traciła na tym. Jest super.

Trybuny w środku wydają się puste ale jest przestrzeń aby ją jakoś zagospodarować. Jakieś sklepiki z pamiątkami, promocje itp.

Brakuje np koszy na śmieci, jakiś ładnych a nie takich jak wczoraj stały.

Reszty nie oceniam, bo każdy wie jak jest, jak poprawią to będzie bardzo ok.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując