Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35460
Stary 18.09.2010, 18:50
rozan napisał(a):Wyświetl post
Matko co za ludzie...

Jovanic nie zawinił ani jednej z dwóch bramek!!! Miał kilka dobrych interwencji, raz "przypawełkował". Ale po cholerę cieszyć się z powrotu na stadion, fajnej gry (co nie znaczy że już dobrej), przywalmy się do jednej niepewnej interwencji naszego bramkarza... właśnie tak... BRAWO!!!
Ciekawe czy jak idziesz do nowej pracy (zmieniasz firmę) to wszystko robisz jak automat? Nie? No proszę, każdy potrzebuje czasu.
Zgadzam się z Tobą w zupełności . Niektórzy debile bo trudno ich nazwać kibicami obrażają go , wyzywają od pajaców, pewne dzieci już uznali Milana najgorszym bramkarzem Wisły ostatnich lat. Jeśli oni rzeczywiście kibicują Wiśle to czy sprawia im przyjemność takie obrzucanie gównem zawodnika Wisły który znalazł się tutaj bo ktoś go do tego wybrał , który stara się , nie zawsze wychodzi ale próbuje? Szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze by ktoś z fanów Amici tak jechał po swoim piłkarzu i nam jeśli jesteśmy prawdziwymi kibicami też to nie wypada. Jeśli ktoś jest za słaby na Wisłę nie powinien tutaj przychodzić, jeśli ktoś się źle spisuje powinien po prostu zostać wypożyczony, sprzedany czy w ogóle nie grać ale z pewnością nie powinno się obrażać nikogo kto zakłada koszulkę z Białą Gwiazdą! Ale z tego co widzę to niektórzy chyba mają takie hobby żeby jeździć po kimś ,wyraźnie sprawia im to dużą przyjemność. W tym sezonie zaczęło się od Paljica który został skreślony zaraz po podpisaniu kontraktu, co wtedy się działo, później przyszedł pierwszy mecz Bunozy- to dopiero wtedy było że największe drewno za czasów Cupiała, wolny jak żółw , brak techniki ,wszystkiego. Później Cikos - na nim nie zostawiono suchej nitki i teraz własnie Jovanić , ciekawe ile dni , tygodni? będzie jazda po nim - pewnie do mometnu kiedy ktoś bardziej "podpadnie" . Możemy nie być zadowoleni z gry naszej obrony, możemy krytykować , wyrażać swoje zdanie ale bez przesady!!!Myślę że pewne osoby powinny zająć się tymi którzy obrażają naszych piłkarzy , powinien lecieć ban za banem ale jakoś te chamstwo nie przeszkadza a powinno!
Odpowiedz cytując