Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15466
Stary 18.09.2010, 18:41
Przypomniało mi się że Legia też ma taką betonową przedłużkę jak u nas

http://i53.tinypic.com/155m0kk.jpg

I oni to pokrywają bannerami, sklejkami czy jak to tam nazwać,
http://www.igol.pl/images/articles/legiaarsenal.jpg, zieleń, co parę metrów herb i tak wokół całego stadionu, żadnej filozofii w tym nie ma, chwila roboty, grosze to kosztuje i od razu efekt lepszy, jakaś grafika, zdjęcia kibiców, szalików , co tam chcą

Akustyka na prawdę dobra
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...stylu_czesc_2/
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.09.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując