Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
_gucio_
Junior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
15462
18.09.2010, 17:07
rafalek
napisał(a):
Chodzi o to, że kołowrotek nie puści Cię wejściem na dajmy na to E25 gdy masz bilet na E21..
Bez sensu, wchodzisz do góry i idziesz gdzie chcesz. Ale ok SYSTEM działa. Zamówili go chyba w comarchu.
_gucio_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _gucio_
Znajdź inne posty napisane przez _gucio_