Wyświetl pojedynczy post
_gucio_
Junior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15462
Stary 18.09.2010, 17:07
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to, że kołowrotek nie puści Cię wejściem na dajmy na to E25 gdy masz bilet na E21..
Bez sensu, wchodzisz do góry i idziesz gdzie chcesz. Ale ok SYSTEM działa. Zamówili go chyba w comarchu.
Odpowiedz cytując