Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15458
Stary 18.09.2010, 15:48
stadion, głośność, akustyka, widowisko - wszystko cudowne. byłem pod wielkim wrażeniem, mimo, że mamy dopiero pół stadionu. ale chciałem akurat napisać o innej sprawie - niezwykle miłym panu ochroniarzu z E. weszliśmy po meczu na E przez jedno z wejść, chcąc zobaczyć jak wygląda widok z nowej trybuny. weszliśmy chyba na E21, po czym pan ochroniarz powiedział, że mamy wyjść bo już tu nie można wchodzić, my odpowiedzieliśmy, że weszliśmy tylko na chwilkę zobaczyć, co on skwitował niezwykle miłym "spierdalać". co im to do uja pana szkodzi? krzesełko ukradniemy?

ps. pozdro dla wszystkich z tej akcji z dwoma pozostałymi wejściami. tak się bawi, tak się bawi, Wisełka!
Odpowiedz cytując