A teraz z zupełnie innej beczki

Pytanie do osób siedzących w temacie: czy takie dość rytmiczne podskakiwanie po bramkach jakie miało miejsce wczoraj jest bezpieczne? Na dole górnej części E czuć było dość wyraźnie coś co bym określił jako lekkie kołysanie. Czy takie sprawy są uwzględniane przy projektowaniu?