Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2972
Stary 18.09.2010, 15:43
Nie przypominam sobie kiedy jakaś drużyna zaliczyła gorszy początek sezonu w Ekstraklasie niż Craxa. Mówienie o spadku zdecydowanie przedwczesne, ale już jest pewne, że będą się bronić przed nim do ostatnich kolejek sezonu, a plany były chyba inne. Dodatkowym utrapieniem Pasów jest brak drużyn, które dołowałyby tak jak oni, stąd trudno znaleźć ofiary, które można byłoby przeskoczyć w tabeli. A potrzebują co najmniej dwóch takich drużyn.

Ciekawa jest dla mnie postawa Górnika. Wydawało się, że spośród dwóch beniaminków to Widzew jest lepszy i będzie walczył o wyższe cele niż Zabrzanie. Rzeczywistość okazuje się na razie zupełnie odmienna.
Odpowiedz cytując