Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2966
Stary 18.09.2010, 14:37
Często jest tak, że na początku sezonu ligowego to zespoły potencjalnie słabsze lepiej radzą sobie od ligowych potentatów, a pod koniec to jednak te sezonu to te najsilniejsze zespoły poprzednich sezonów walczą o mistrzostwo - mam nadzieje, że to sprawdzi się w przypadku Wisły i powalczy o mistrzostwo nasz zespół z holenderską dwójką na czele mogą osiągnąć awans do Ligi Mistrzów, jednak na to będziemy potrzebować trochę kasy na wzmocnienia i nie możemy tak jak przez ostatnie lata osłabiać się przed startem eliminacji.
Odpowiedz cytując