runner napisał(a):

druga sprawa- reklamy
szkoda że nie da się dać jednego rzędu reklam zamiast robić dwa (pierwszy ledy, drugi - blachy)
w TV efekt jest taki, że potęguje to odległość do trybuny a poza tym przypomina bazar reklam i psuje
efekt wizualny i estetyczny.
|
Co to za argument że w tv potęguje odległośc? Przede wszytkim liczy się kasa i funkcjonalność a wrażenia estetyczne są na samym końcu bo to jest stadion a nie muzeum czy stumetrowy wieżowiec