Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15454
Stary 18.09.2010, 13:22
runner napisał(a):Wyświetl post
druga sprawa- reklamy
szkoda że nie da się dać jednego rzędu reklam zamiast robić dwa (pierwszy ledy, drugi - blachy)
w TV efekt jest taki, że potęguje to odległość do trybuny a poza tym przypomina bazar reklam i psuje
efekt wizualny i estetyczny.
Co to za argument że w tv potęguje odległośc? Przede wszytkim liczy się kasa i funkcjonalność a wrażenia estetyczne są na samym końcu bo to jest stadion a nie muzeum czy stumetrowy wieżowiec
Odpowiedz cytując