Oldpara napisał(a):

|
Ale po co? Żeby w telewizji lepiej wyglądało? Byłem na E i było wystarczająco jasno, żeby czytać, czy nawet sklejać modele samolotów jak ktoś by miał ochotę.
|
Bo mogło by wyglądać tak:
oglądałem ostatni mecz Realu - trybuny szczególnie dolne podczas transmisji są równie dobrze oświetlone jak boisko - efekt estetyczny jest piorunujący, widać kibiców, zachowanie, reakcje,
u nas trybuna zachodnia jest w TV bardzo ciemna (szczególnie narożniki).
druga sprawa- reklamy
szkoda że nie da się dać jednego rzędu reklam zamiast robić dwa (pierwszy ledy, drugi - blachy)
w TV efekt jest taki, że potęguje to odległość do trybuny a poza tym przypomina bazar reklam i psuje
efekt wizualny i estetyczny.
Abyście zrozumieli o czym pisze :
Real:
Wisła: (fot. Michał Dudek ze strony wislakrakow.com)
