Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15453
Stary 18.09.2010, 13:16
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ale po co? Żeby w telewizji lepiej wyglądało? Byłem na E i było wystarczająco jasno, żeby czytać, czy nawet sklejać modele samolotów jak ktoś by miał ochotę.
Bo mogło by wyglądać tak:



oglądałem ostatni mecz Realu - trybuny szczególnie dolne podczas transmisji są równie dobrze oświetlone jak boisko - efekt estetyczny jest piorunujący, widać kibiców, zachowanie, reakcje,
u nas trybuna zachodnia jest w TV bardzo ciemna (szczególnie narożniki).

druga sprawa- reklamy
szkoda że nie da się dać jednego rzędu reklam zamiast robić dwa (pierwszy ledy, drugi - blachy)
w TV efekt jest taki, że potęguje to odległość do trybuny a poza tym przypomina bazar reklam i psuje
efekt wizualny i estetyczny.

Abyście zrozumieli o czym pisze :

Real:



Wisła: (fot. Michał Dudek ze strony wislakrakow.com)

Runner



Odpowiedz cytując