|
Ja ten stadion wiele razy odwiedzałem podczas budowy i dobrej widoczności i ogólnie komfortu oglądania byłem pewny od początku - no może góra narożników trochę gorsza ( potwierdziło mi się to wczoraj podczas meczu ( E15 rząd 15). Co do akustyki - miazga. Co do dopingu - miłe zaskoczenie aktywnością na E 15 - przynajmniej w mojej okolicy ))) Docelowo jak będzie cały stadion oddany to chyba optymalnie by było jakby "siedzący" poszli sobie na stare AB a stare C niech daje czadu - szkoda by było gdyby 80% dopingu szło tylko z młyna. Jak się ludzie mądrze usadzą to doping na dwie trybuny ( D i C) jak najbardziej realny i pewnie solidnie "miażdżący. Ja tam już za leniwy na podskoki jestem więc nie pójdę do młyna ale mordę chcę drzeć i poklaskać też mi się marzy na każdym meczu )))
|