Co do 5 to sie zgadzam. Jeszce jak echo się odbiło od D to byłem pod wrażeniem. Sektory DEF również nieźle sobie radziły.
Co do 7 to jak będzie cały stadion to spokojnie można zrobić sektory siedzące stojące, kucające i jakie się bedzie chciało

Co mnie zdziwiło to sektor E22 który cały siedział pośród pozostałych stojących na piętrze. Nie wiem kto ich tak ustawił ale rzucało się to w oczy
Nie moge sie doczekać jak na meczu z Legią (bądz nie) ryknie te 30 tys
gigant napisał(a):

Ja byłem na D i wejście spoko, ale nie o tym. Siedząc na górze jednego z narożników nie ma szans zobaczyć przyszłych telebimów, ani na wschodniej ani zachodniej. Zapewniony jest za to darmowy wy...., ze chce łeb u.......ić. Nie chcę mysleć co tam będzie w listopadzie czy grudniu. Tam nawet nie pomoze osłonięcie narożnika, bo piździ też od niższego dachu dawnego D. Generalnie w lecie może ok, ale w chłodniejsze dni delikatnie mówiąc nie polecam.
Widocznośc super.
|
Ale za to w lecie będzie klima
