Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15447
Stary 18.09.2010, 12:26
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Kilka uwag na temat stadionu po dziewiczym meczu:
5. Akustyka - obłędna! Ryk, kocioł, gwizd.... Mnie, starego wyjadacza i weterana koncertów Black Metalowych bolały uszy. Serio.

7. Oczywiście na meczu wszyscy jak trybuna długa i szeroka stali Trzeba będzie zatrudnić stewardów, żeby zrobić jakieś siedzące sektory dla dziadków i dzieci
Co do 5 to sie zgadzam. Jeszce jak echo się odbiło od D to byłem pod wrażeniem. Sektory DEF również nieźle sobie radziły.

Co do 7 to jak będzie cały stadion to spokojnie można zrobić sektory siedzące stojące, kucające i jakie się bedzie chciało Co mnie zdziwiło to sektor E22 który cały siedział pośród pozostałych stojących na piętrze. Nie wiem kto ich tak ustawił ale rzucało się to w oczy

Nie moge sie doczekać jak na meczu z Legią (bądz nie) ryknie te 30 tys

gigant napisał(a):Wyświetl post
Ja byłem na D i wejście spoko, ale nie o tym. Siedząc na górze jednego z narożników nie ma szans zobaczyć przyszłych telebimów, ani na wschodniej ani zachodniej. Zapewniony jest za to darmowy wy...., ze chce łeb u.......ić. Nie chcę mysleć co tam będzie w listopadzie czy grudniu. Tam nawet nie pomoze osłonięcie narożnika, bo piździ też od niższego dachu dawnego D. Generalnie w lecie może ok, ale w chłodniejsze dni delikatnie mówiąc nie polecam.
Widocznośc super.
Ale za to w lecie będzie klima
Odpowiedz cytując