Daja`n napisał(a):

|
Chlopaku nie pisz takich bredni że stałeś 40 minut od 19.20 żeby wejść bo ja byłem kilkanaście minut po 19.00 pod E26 i stałem może 5 minut!Więc piszesz jakieś pierdoły.
|
Wchodziłem tam gdzie Ty, i stałem tyle co Ty więc 40 minut jest mało prawdopodobne.