Wyświetl pojedynczy post
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15443
Stary 18.09.2010, 12:00
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Chlopaku nie pisz takich bredni że stałeś 40 minut od 19.20 żeby wejść bo ja byłem kilkanaście minut po 19.00 pod E26 i stałem może 5 minut!Więc piszesz jakieś pierdoły.
Wchodziłem tam gdzie Ty, i stałem tyle co Ty więc 40 minut jest mało prawdopodobne.
Odpowiedz cytując