KOMINEK napisał(a):

|
Jakoś tak Maaskant mało żyje przy lini. Często siada. MNie się to nie podoba ale widać taki jego styl.
|
Maaskant sam powiedział przed meczem z Jagą, że woli spokojnie obserwować mecz i zawodników, odnajdywać mankamenty, niż kłócić się z sędziami, biegać od linii do linii i krzyczeć przez całe spotkanie. Typ trenera intelektualisty
