Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 18.09.2010, 11:06
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jakoś tak Maaskant mało żyje przy lini. Często siada. MNie się to nie podoba ale widać taki jego styl.
Maaskant sam powiedział przed meczem z Jagą, że woli spokojnie obserwować mecz i zawodników, odnajdywać mankamenty, niż kłócić się z sędziami, biegać od linii do linii i krzyczeć przez całe spotkanie. Typ trenera intelektualisty
Odpowiedz cytując