sayek89 napisał(a):

|
Cezary Wilk, jak dla mnie transfer w 100% trafiony. Gdyby Sobol gral tak jak Cezar, to w srodku pola nie bylo by takiej dziury.
|
Pisałem od razu po transferze, że możecie mieć z niego pociechę. Oby tylko nabrał trochę doświadczenia przy Sobolewskim, a kadra stoi przed nim otworem.