Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#412
Stary 18.09.2010, 01:38
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Cezary Wilk, jak dla mnie transfer w 100% trafiony. Gdyby Sobol gral tak jak Cezar, to w srodku pola nie bylo by takiej dziury.
Pisałem od razu po transferze, że możecie mieć z niego pociechę. Oby tylko nabrał trochę doświadczenia przy Sobolewskim, a kadra stoi przed nim otworem.
Odpowiedz cytując