|
Wyluzowac wszyscy. Bo i jedni i drudzy maja racje.
Faktycznie byl problem z wejsciem na GÓRE, przechodze kolo bramek a tu tyleeee ludzi, wielkie kolejki (ok 19.30-40) a tu podchodze nawet do nie swojej (mialem na E14) E11,E12 - nawet jednej osoby nie bylo w kolejce... troche nie rozumiem co sie dzialo z wpuszczaniem na gorne sektory, bo na dolne wogole nie bylo kolejki, napewno sa wieksze, ale cos oprocz tego musi byc..
|