Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2961
Stary 17.09.2010, 23:31
czytaj ze zrozumieniem
napisałem "wydaje mi się", tak samo jak się pisało o atmosferze w szatni Legii (nikt nie wie jak to jest naprawdę)

a WYDAJE MI SIĘ bo kiedyś Sobolewski na meczu walczył za dwóch i potrafił opier**ć każdego, potrafił dać sygnał do ataku. dziś? tylko biegał. i to mało efektywnie.

oczywiście to moja opinia, obserwatora z boku, a nie kibica Wisły
Odpowiedz cytując