|
czytaj ze zrozumieniem
napisałem "wydaje mi się", tak samo jak się pisało o atmosferze w szatni Legii (nikt nie wie jak to jest naprawdę)
a WYDAJE MI SIĘ bo kiedyś Sobolewski na meczu walczył za dwóch i potrafił opier**ć każdego, potrafił dać sygnał do ataku. dziś? tylko biegał. i to mało efektywnie.
oczywiście to moja opinia, obserwatora z boku, a nie kibica Wisły
|