Alov napisał(a):

jasne to następnym razem zagrajmy jeszcze z Kowlaskim jako libero może on wygra główke z napastnikiem pokroju Niedzielana
Nasz trener powiedział że jak się nie ma obrony to się atakuje a my nie mamy obrony więc się bronimy logiczne przecież
|
Nie ironizuj bo to nie jest takie proste.Jak się nie ma obrony to się uszczelnia pomoc.