Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 17.09.2010, 22:28
Alov napisał(a):Wyświetl post
jasne to następnym razem zagrajmy jeszcze z Kowlaskim jako libero może on wygra główke z napastnikiem pokroju Niedzielana
Nasz trener powiedział że jak się nie ma obrony to się atakuje a my nie mamy obrony więc się bronimy logiczne przecież
Nie ironizuj bo to nie jest takie proste.Jak się nie ma obrony to się uszczelnia pomoc.
Odpowiedz cytując