Temat
:
[6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
363
17.09.2010, 22:17
Z każdym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że w składzie Wisły nie ma miejsca dla Żurawskiego i Boguskiego. Z każdym.
uzytkownik_forum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uzytkownik_forum
Znajdź inne posty napisane przez uzytkownik_forum