Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15414
Stary 17.09.2010, 22:08
Ja byłem na E21 i wchodziłem całe 5 minut około godziny 19:20 podobnie z wyjściem nie było żadnego problemu natomiast co do stadionu to wrażenia bardzo pozytywne
Odpowiedz cytując