Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
15414
17.09.2010, 22:08
Ja byłem na E21 i wchodziłem całe 5 minut około godziny 19:20 podobnie z wyjściem nie było żadnego problemu natomiast co do stadionu to wrażenia bardzo pozytywne
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes