Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15412
Stary 17.09.2010, 22:03
Wejście na E22 to koszmar. Na reprze byłem na E11, wchodziłem godzinę przed meczem ok. Ale dzis co się wyprawiało przed E22 to żenada. Ludzie oburzeni, w końcu otworzyli dodatkowe drzwi i Ci co stali osttani nagle wbili się do nich, bez kołowrotków bez niczego. Dużo pracy przed nami żeby to wszystko wyglądało jak na zachodzie, niestety...... i skąd tyle ludzi na schodach, a na D prześwity....
Ostatnio edytowane przez Enrico2000 : 17.09.2010 o godz. 22:06.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując