Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
35455
17.09.2010, 21:31
Ździśkowi dziękujemy za Jovanicia ;-) Kogo podkusiło szukać golakeepera na Bałkanach? Przecież tam nigdy nie wyszkolili dobrego bramkarza.
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor