Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10151
Stary 17.09.2010, 16:41
Nie mam nic przeciwko wolnej gospodarce,ale musi być prowadzonq ze zdrowym rozsądkiem.
U nas niestety to jest "hurra optymizm"
a co do radykalizmu Pisu to uważam,że wcale nie są bardziej radykalni od parti rzadzących na zachodzie .Życzyłbym sobie,aby obecna ekipa tak dbała o interes narodowy jak Merkel,czy Sarkozy.
Jeśli mówić o tzw. "radykaliźmie" to widzę ,to jako przywiązanie do tradycji narodowych,religiii katolickiej i całej spuścizny kulturowej od Piastów,aż po II Rzeczpospolitą.
To akurat uważam za plus tej partii.