Wyświetl pojedynczy post
festereknh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 17.09.2010, 15:50. =]
Prezes Basłaj.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aj_do_kibicow/

Robert Maaskant - wypowiedź!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...do_zobaczenia/

Pod koniec filmiku Pana Roberta, aż mi ciary przeszły po plecach... Że odbiegnę od tematu.
Aparaty spokojnie wnosić można... Tylko proszę amatorów fajnych fotek, o nie robienie fotek tzw. "twarzówek"

B.S.N.T.
Odpowiedz cytując