Prezes Basłaj.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aj_do_kibicow/
Robert Maaskant - wypowiedź!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...do_zobaczenia/
Pod koniec filmiku Pana Roberta, aż mi ciary przeszły po plecach... Że odbiegnę od tematu.
Aparaty spokojnie wnosić można...
Tylko proszę amatorów fajnych fotek, o nie robienie fotek tzw. "twarzówek"
B.S.N.T.