Cytat:
|
Niby jest od 2 miesięcy nowy dyr ds.marketingu i nie mógł jednego człowieka przeznaczyć do komunikacji kibice-polimex,zikit.?
|
To zależy wyłącznie od dobrej woli ZIKITu. Wisła sama nie może kogoś takiego wyznaczyć, bo tylko inwestor wie co, jak i kiedy (a raczej nie wie)
Stosunki Wisły z inwestorem najlepsze nie są, skoro nic nie piszą o terminach czy jakichkolwiek brakujących rzeczach.