Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15410
Stary 17.09.2010, 15:14
Cytat:
Niby jest od 2 miesięcy nowy dyr ds.marketingu i nie mógł jednego człowieka przeznaczyć do komunikacji kibice-polimex,zikit.?
To zależy wyłącznie od dobrej woli ZIKITu. Wisła sama nie może kogoś takiego wyznaczyć, bo tylko inwestor wie co, jak i kiedy (a raczej nie wie)
Stosunki Wisły z inwestorem najlepsze nie są, skoro nic nie piszą o terminach czy jakichkolwiek brakujących rzeczach.
Odpowiedz cytując