carpenter napisał(a):

|
A bedzie tak : Zakajev zostanie zwolniony. Tusk pokaze wszem i wobec, ze od Putina jestesmy niezalezni. Stachu i As zaczna to rozglaszac wszem i wobec jako dowod naszej niezaleznosci. A 71 rocznica agresji sowieckiej na Polske minie niezauwazona, przysloniona newsami o Zakajevie i o trujacych grzybach w lesie.
|
Ślubuje uroczyście że nie uznam tego za dowód naszej niezależności, gdyż uważam, że nie ma żadnego powodu, aby naszej niezależności dowodzić, jako że jest ona dla mnie czymś co nie podlega dyskusji.