pawelo84 napisał(a):

|
Tak patrząc na wczorajszą grę Lecha z Juve dochodzę do wniosku że warto szukać piłkarzy na Łotwie czy Ukrainie. Lech sprzedał za 4 mln euro Lewandowskiego, a kupił za 400 tyś. euro zawodnika lepszego od niego. To jest dopiero sztuka. Dla mnie Rudnevs nawet jak nie strzeli tych 18 goli w sezonie co Lewy to i tak będzie od niego lepszy. Lewandowski w meczach z silnymi drużynami nic nie grał. A to co Łotysz wczoraj zagrał z Juve to naprawdę mega szacun. Nawet lepiej niż Żuraw z Schalke czy Lazio.
|
Taki tani nie był. 750k.
Ostatnio wydaliśmy podobną kwotę na Jirsaka więc już kawał czasu temu. Przypomnieć trzeba, że stracilismy ze względu na grę poza R22, stratę MP i szybki wypad w pucharach. 1.2mln już poszedł na transfery Zdzicha przed sezonem. Resztę pewnie pochłonęły wydatki klubu.
Mówi się o budowie bazy treningowej czy innych inwestycjach. Nie wiem czy w najbliższym czasie będziemy mieli za co kupować.