Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35454
Stary 17.09.2010, 15:03
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Tak patrząc na wczorajszą grę Lecha z Juve dochodzę do wniosku że warto szukać piłkarzy na Łotwie czy Ukrainie. Lech sprzedał za 4 mln euro Lewandowskiego, a kupił za 400 tyś. euro zawodnika lepszego od niego. To jest dopiero sztuka. Dla mnie Rudnevs nawet jak nie strzeli tych 18 goli w sezonie co Lewy to i tak będzie od niego lepszy. Lewandowski w meczach z silnymi drużynami nic nie grał. A to co Łotysz wczoraj zagrał z Juve to naprawdę mega szacun. Nawet lepiej niż Żuraw z Schalke czy Lazio.
Taki tani nie był. 750k.
Ostatnio wydaliśmy podobną kwotę na Jirsaka więc już kawał czasu temu. Przypomnieć trzeba, że stracilismy ze względu na grę poza R22, stratę MP i szybki wypad w pucharach. 1.2mln już poszedł na transfery Zdzicha przed sezonem. Resztę pewnie pochłonęły wydatki klubu.
Mówi się o budowie bazy treningowej czy innych inwestycjach. Nie wiem czy w najbliższym czasie będziemy mieli za co kupować.
..
Odpowiedz cytując