|
Ale na szczęście w klubie pracują rozumne osoby i szukać nie będą. Chyba że ten Łotysz będzie tak grał do końca rundy czy sezonu to można się zastanowić czy warto poszperać po tych rejonach bo to że mu jeden mecz wyszedł o niczym nie świadczy, tym bardziej że na uwagę zasługuje jedna bramka, mimo że strzał był na pałę, typowy dla piłkarza, który wchodzi grajkowi raz na 5 lat. Dwóch poprzednich bramek na poważnie brać nie można, karny to loteria, a z tą dobitką z pół metra do pustej bramki poradziłby sobie nawet Łobodziński trzymając w dłoniach pornola
I zapominasz o najważniejszym, to że gdyby nawet Rudnevs okazał się dobry nie oznacza że drugi taki czeka na niego w kolejce. Można ściągnąć nawet typa z Andory, który okazać się może dobry, wiedząc że pozostali to szroty. I tak też może być w przypadku Rudnevsa, wyśmiewany był ten transfer przez fanów balona, a Zielińskiego chcieli za jaja powiesić, coś tam namieszał w lidze, wyszedł mu mecz życia z Juve i wszystko się pozmieniało się jak w kalejdoskopie. Wniosek? nie uważali go za choć cząstkę Lewandowskiego, teraz uważają za Boga. Był to strzał w ślepo, w końcówce, kiedy to szukali zawodnika po omacku już na teraz, byle szybko. I może ten strzał okazać się strzałem w 10. Tyle tylko że takich strzałów jest kilka na parę lat.
A Wy po każdym takim transferze jedziecie na tej samej bajce, o jaki ten balon zajebisty, o jakie transfery, jakież oni mają oko. Gdyby tak było to by mieli 10 takich Rudnevsów. Lechia 10 Diazów, Wisła 10 Marcelów, Legia 10 Manów, czy Cracovia 10 Ntibazonkizaków. Takie transfery po prostu czasem się zdarzają i szczerze pisząc są jakby to dziwnie nie zabrzmiało w dużej mierze dziełem przypadku. Ale jak zaznaczyłem, do końca sezonu daleka droga i równie dobrze za miesiąc będziecie z nich szydzić
Ostatnio edytowane przez element : 17.09.2010 o godz. 15:27.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|