|
Transmisja na Public Sport 1,2,3 prawdopodobnie się odbędzie !
Ale zależy to tylko od was !!
" Po drugie nie wczoraj, a długo, długo wcześniej pisałem aby nie podawać nie kompletnego linku lub nazwy typu "Channel -...." dla mnie jest to równoznaczne z tym, że "na platformie SopCast jacyś Chińczycy puszczają mecz pod nazwą "Channel -..."
Po trzecie, komentarze tych, którzy podawali info do moich transmisji pod ich własną nazwą nie zostały skasowane, a więc rozumiem że im wszystkim to pasuje. A więc niech Ci Chińczycy włączą tą transmisję pod nazwą "Channel" .
ZAPAMIĘTAĆ ! UŻYWAMY ZWROTU: MECZ JEST NA KANALE NP PUBLIC SPORT 1 nr kanału
NIE SOPCAST NR KANAŁU !! - bo nie będziemy mieli transmisji ..
to chyba nie tak wiele ?! adminów proszę o usuwanie postów niezgodnych z tą krótką instrukcją, dla was może to nie wiele, dla osób spoza Krakowa/Polski to bardzo dużo znaczy !!
pozdrawiam i trzymajcie się reguł
|