Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10126
Stary 17.09.2010, 13:46
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co ma kryzys gospodarczy do "liniówki". Bezsensowny post.
Ma tyle samo co stwierdzenie że skoro 90% podatników CIT rozlicza się w 19% stawce to praktycznie mamy podatek liniowy.

Głównym celem wprowadzania jednolitej stawki podatkowej nie jest obniżenie czy podniesienie wpływów państwa, a uproszczenie systemu podatkowego.