emj10 napisał(a):

|
Nie wiem co ma kryzys gospodarczy do "liniówki". Bezsensowny post.
|
Ma tyle samo co stwierdzenie że skoro 90% podatników CIT rozlicza się w 19% stawce to praktycznie mamy podatek liniowy.
Głównym celem wprowadzania jednolitej stawki podatkowej nie jest obniżenie czy podniesienie wpływów państwa, a uproszczenie systemu podatkowego.