studio2 napisał(a):

Nie ma to jak glupi komentarz;-) Stadion nie jest Lecha wiec to miasto decyduje co i jak bedzie sie odbywalo na stadionie miejskim, koncert Stinga aby sie mogl odbyc musial miec zbudowana scene + reszta udziwnien. Rozumiem ze miedzy scena mieli grac pilkarze?
Tomay nie pograzaj sie bardziej.
|
nie, mogą grać na jakims innym stadionie, nie wiem czy Warta spelnia wymogi, ale mozna tam
co to kogo obchodzi koncert?
rw88 napisał(a):

|
Warta tak spełnia wymogi, że sama gra na Miejskim...
|
to prze kozaki są jak grają przez cały weekend :]