Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6106
Stary 17.09.2010, 13:28
Raphael napisał(a):Wyświetl post
Ten sam Debreczyn co kilka godzin temu przegrał 0:5 u siebie z Metalistem Charków w LE?
Tak, dokładnie ten sam. Teoretycznie to my jestesmy 10-15 liga Europy. Ale w praktyce mamy Iwańskiego, Łobodzińskiego i innych ....usiów.


Raphael napisał(a):Wyświetl post
ale wg mnie bezwzględnie najlepszym meczem polskiej drużyny w pucharach w ostatnich 15 latach jest wygrana na dawnym Arena auf Schalke 4:1.
Cóż, ja wyżej cenię wyeliminowanie mistrza Anglii i półfinalisty LM z poprzedniego sezonu. Ale nie dogadamy się, bo jesteśmy z innych kościołów.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 17.09.2010 o godz. 13:32.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując