Raphael napisał(a):

|
Ten sam Debreczyn co kilka godzin temu przegrał 0:5 u siebie z Metalistem Charków w LE?
|
Tak, dokładnie ten sam. Teoretycznie to my jestesmy 10-15 liga Europy. Ale w praktyce mamy Iwańskiego, Łobodzińskiego i innych ....usiów.
Raphael napisał(a):

|
ale wg mnie bezwzględnie najlepszym meczem polskiej drużyny w pucharach w ostatnich 15 latach jest wygrana na dawnym Arena auf Schalke 4:1.
|
Cóż, ja wyżej cenię wyeliminowanie mistrza Anglii i półfinalisty LM z poprzedniego sezonu. Ale nie dogadamy się, bo jesteśmy z innych kościołów.