wyglądają tak samo jak te, co był na reprezentacji podczas meczu. Poza tym, gdyby to były zwykłe bandy, to chyba jakieś reklamy by były na nich przyklejone
Jak sobie tak przypominam, to przed meczem reprezentacji te bandy też układali w dniu meczu. Na treningi były rozłożone zwykłe bandy oranża.