Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1327
Stary 17.09.2010, 12:48
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
Myslalem, ze cena jest porownywalna i dlatego wolalbym zakupic z 'naszym' pudelkiem, ale jezeli faktycznie roznica bedzie tak duzo to podziekuje
Pudelko bylo normalne jest tylko wsadzone w tekturke z Wislakami
Odpowiedz cytując