Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18264
Stary 17.09.2010, 12:31
Jak będziesz miał zwykłą cyfrówkę "pstrykacza" to myślę że nie będzie problemów. Gorzej jakbyś próbował wejść z aparatem wyposażonym w półmetrowy teleobiektyw.
Odpowiedz cytując