Mrsnh napisał(a):

Fifa jest wg mnie swietna. Orientuje sie ktos czy bedzie 'Wiślacka wersja' tej gry? Wiem, ze w ubieglym roku byla, wiec moze i teraz? chetnie zakupie
|
Po co Ci "wislacka" edycja ? Przeciez to jest zwykla gra + kartonik z pilkarzem Wisly, tylko ze cena 50zl wyzsza
