Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1325
Stary 17.09.2010, 12:30
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
Fifa jest wg mnie swietna. Orientuje sie ktos czy bedzie 'Wiślacka wersja' tej gry? Wiem, ze w ubieglym roku byla, wiec moze i teraz? chetnie zakupie
Po co Ci "wislacka" edycja ? Przeciez to jest zwykla gra + kartonik z pilkarzem Wisly, tylko ze cena 50zl wyzsza
Odpowiedz cytując