Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10123
Stary 17.09.2010, 12:24
Przypomina mi to trochę sprawę Polańskiego, gdzie Szwajcarzy zatrzymali go tylko pod pretekstem wydania go do USA, a tak naprawdę chodziło o pewną sprawę związaną z szwajcarskim systemem bankowym. Podobnie może być w naszym wypadku, tylko czego możemy chcieć od Rosji? Oddania skrzynek? Nie chce mi się wierzyć, żeby to była jakaś błahostka. Nie mniej jednak sprawa śmierdzi na odległość.