Wyświetl pojedynczy post
mt_kielce
Junior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Kielce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6098
Stary 17.09.2010, 12:16
Śmieszy mnie porównywanie wyniku Amici choćby do naszego wyniku z Lazio, tutaj Amica miała więcej szczęścia niż umiejętności, a my o ile dobrze pamiętam to prowadziliśmy grę, no i gdyby nie nasz wspaniały o zgrozo Andżelo Ig w pakiecie z Jopem , to wynik byłby lepszy

Odpowiedz cytując