marcin19876 napisał(a):

czy zaczeto ukladałac juz krzeselka na zachdniej?ma ktos jakies informacje?pytam bo na ostatniej konferencji mówiono ze zaczna ukladac od polowy wrzesnia
|
Podbijam pytanie, czy wie ktoś kiedy jest najbardziej realny termin rozpoczęcia układania krzesełek?