lucekj napisał(a):

nie ma to jak dobra wymówka,
już to wiedze jak w innych poważnych ligach odwołują mecz bo jakiś koncert będzie
|
Nie ma to jak glupi komentarz;-) Stadion nie jest Lecha wiec to miasto decyduje co i jak bedzie sie odbywalo na stadionie miejskim, koncert Stinga aby sie mogl odbyc musial miec zbudowana scene + reszta udziwnien. Rozumiem ze miedzy scena mieli grac pilkarze?
Tomay nie pograzaj sie bardziej.