Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
TOMAY1979
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
6092
17.09.2010, 11:43
lucekj
napisał(a):
nie ma to jak dobra wymówka,
już to wiedze jak w innych poważnych ligach odwołują mecz bo jakiś koncert będzie
l
Calkiem niedawno przelozyli mecz Legi bo grala mecz towarzyski z Arsenalem
i tez bylo ok
TOMAY1979
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TOMAY1979