Wyświetl pojedynczy post
TOMAY1979
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6092
Stary 17.09.2010, 11:43
lucekj napisał(a):Wyświetl post
nie ma to jak dobra wymówka,

już to wiedze jak w innych poważnych ligach odwołują mecz bo jakiś koncert będzie
l
Calkiem niedawno przelozyli mecz Legi bo grala mecz towarzyski z Arsenalem i tez bylo ok
Odpowiedz cytując