gigant napisał(a):

Masz bilet na dzisiejszy mecz? Jesli nie, to pędź do WŚ i przestań wypisywać głupoty. Jeśli bilet już masz, wyjdź na spacer i zastanów się czy odpowiedniemu klubowi kibicujesz.
Skąd sie biora tacy ludzie?
|
Na pewno nie z przed telewizora bo nasza polska lige sledze juz od dawna i nie kazdy sie napina ...jak wiekszosc tutaj kibicow Wisly Krakow jestem bardziej obiektywny moze od innych a nie kazdy mysli tylko na zasadzie wrogosci lecz aspektu bardziej sportowego .
p.s
KIBCUJE LECHOWI ALE SIE NIE NAPINAM
POZDRO DLA TYCH NORMALNYCH KIBICOW