Wyświetl pojedynczy post
TOMAY1979
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6091
Stary 17.09.2010, 11:42
gigant napisał(a):Wyświetl post
Masz bilet na dzisiejszy mecz? Jesli nie, to pędź do WŚ i przestań wypisywać głupoty. Jeśli bilet już masz, wyjdź na spacer i zastanów się czy odpowiedniemu klubowi kibicujesz.

Skąd sie biora tacy ludzie?
Na pewno nie z przed telewizora bo nasza polska lige sledze juz od dawna i nie kazdy sie napina ...jak wiekszosc tutaj kibicow Wisly Krakow jestem bardziej obiektywny moze od innych a nie kazdy mysli tylko na zasadzie wrogosci lecz aspektu bardziej sportowego .
p.s
KIBCUJE LECHOWI ALE SIE NIE NAPINAM
POZDRO DLA TYCH NORMALNYCH KIBICOW
Odpowiedz cytując