Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18260
Stary 17.09.2010, 11:22
mam pytanie chociaż jest to też prośba a mianowicie

czy ma ktoś może jakiekolwiek galerie z meczu Wisła - Amica Wronki (ta prawidziwa Amica ) z 2004 roku jak graliśmy na Reymonta, pamiętam że skończyło sie 1:1. Jeżeli ktoś coś takiego posiada to prosze na PW. Szukam w internecie i nie moge nic znaleźć.
Odpowiedz cytując