mam pytanie chociaż jest to też prośba a mianowicie
czy ma ktoś może jakiekolwiek galerie z meczu Wisła - Amica Wronki (ta prawidziwa Amica

) z 2004 roku jak graliśmy na Reymonta, pamiętam że skończyło sie 1:1. Jeżeli ktoś coś takiego posiada to prosze na PW. Szukam w internecie i nie moge nic znaleźć.