Arapaho napisał(a):

|
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem
|
Rzeczywiście coś jest na schodkach rozłożonego w kolorze pomarańczowym ale zapewne jest to coś związanego z oprawą na mecz niż z dewastacją stadionu

)