Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15397
Stary 17.09.2010, 11:16
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Nie moge tu wkleić zdjęcia z kamerki na południową ale czyżby ktoś malował schody na czerwono.....albo ja mam cos ze wzrokiem
Rzeczywiście coś jest na schodkach rozłożonego w kolorze pomarańczowym ale zapewne jest to coś związanego z oprawą na mecz niż z dewastacją stadionu)
Odpowiedz cytując