emj10 napisał(a):

Nie wiem, czy takie lamerskie, bo w sumie mało się o tym mówi. Z tego co ja pamiętam to chodzi o list gończy, który firmuje Interpol, czyli zobowiązuje do zatrzymania wszystkie kraje należące do tej międzynarodowej policji.
Znalazłem dokładne wytłumaczenie:
http://www.policja.pl/portal/pol/94/2620/INTERPOL.html
|
Dlatego się pytam bo wynikało by z tego że jak Ruscy wystawili ten list to Interpol musiał jakoś chyba jego zasadność badać, nim ten list stał się 'europejski'.Można też przypuszczać że ruscy poprzez swoją pozycje jakoś wymusili ale nie zmienia to faktu że takie zgniłe jajo nam zafundowano bo co zrobimy to będzie źle.